День відкритих дверей у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі

01 May 2023
Квітневий четвер 27 числа в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі видався гамірним та людним. З поміж кількох сотень студентів закладу освіти виділялася юрба цьогорічні випускників Борщівських шкіл та шкіл Чортківського району, які знайомилися з базою БАТФК в рамках Дня відкритих дверей, що традиційно проводиться у нас напередодні літніх вступних кампаній.
Після змістовної екскурсії музеєм історії України при нашому закладі освіти перед абітурієнтами виступили в.о. директора коледжу Ігор Блозва, керівник консультаційного центру приймальної комісії Роман Сарап, а також своїми враженнями від навчання в БАТФК поділилися наші першокурсники.
Заключним акордом профорієнтаційного заходу було знайомство з матеріальною базою відділень «Агроінжнерія», «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія», «Електрична інженерія та маркетинг».