Особливий травень

24 May 2023

23 травня 2023 року завідувач бібліотеки коледжу Надія ПАРНЕТА провела духовно – літературну зустріч «Місяць Матері – травень: простір молитви до Богородиці» за участю настоятеля Собору Борщівської Ікони Божої Матері отця Івана ЯВОРСЬКОГО. Мета зустрічі - виховувати у студентів любов і шанобливе ставлення до жінки - матері, почуття вдячності, повагу до старших, зміцнення родинних стосунків. Адже мамина любов, її жертовність, супроводжує дитину впродовж усього життя.
Важливою була присутність отця Івана, який розповів студентам про об’явлення Богородиці у м. Борщеві 9 травня 1939 року. Тепер на тому місці побудований Собор. Про значення особливої молитви до Діви Марії – Маївки. Закликав молодь творити добро, молитися, ходити до церкви, шанувати своїх батьків.
Будьмо єдині у вірі і любові, помислах і ділі! Шануймо наше все! Пам’ятаймо, де починалося наше життя, перші кроки, стежину до отчого порогу, рiдну домівку, мудре мамине слово!