Професійне зростання.

25 May 2023
Щорічно в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі, під час екзаменаційної сесії, студенти третього курсу спеціальності «Агрономія» отримують професію кваліфікаційного робітника «Лаборант хімічного аналізу».
23 травня 2023 року студенти групи А-31 склали теоретичний і практичний блоки державного іспиту. Отримані необхідні знання та навички в майбутньому вони зможуть застосувати у своїй професії.
Екзаменаційно-кваліфікаційна комісія у складі: голови комісії – Наталії КУЖІЛЬ, завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії Борщівського відділу Чортківського міськрайонного центру ДУ «ТОЦКПХ МОЗУ», Ігоря БЛОЗВИ, Володимира ГІЛЬТАЯ, Ярослава ПАРНЕТИ, Марії ВИСОЧИНСЬКОЇ на належному рівні оцінила вміння та навички студентів, побажала їм мирного неба, здійснення їх задумів і мрій.