Година спілкування у гуртожитку

20 November 2023
У гуртожитку #3 Борщівського агротехнічного фахового коледжу вихователем Світланою РЕШЕТНЯК була проведена година спілкування до Дня толерантності на тему: "Стосунки рівності та поваги". Студентів ознайомлено з поняттям "толерантність", використавши історичні факти, цитати відомих людей. Визначили основні риси характеру, притаманні толерантній людині. За допомогою тренінга хлопці переконалися, що всі люди різні, але рівні в своїх правах.
Заняття було спрямовано на виховання почуття поваги одного до одного; доброти; людяності; на формування у молоді відповідальності за взаємовідносини з оточуючими. В заході прийняли участь студенти груп АІ-011, АІ-012, АІ-031, АІ-30.