Одним із основних вимог до підготовки водіїв, являється якість навчання водінню. Оскільки навіть при ідеальній організації навчально-виховного процесу, який містить вивчення будови автомобіля, технічного обслуговування, експлуатації автомобіля, правил і безпеки дорожнього руху - формування необхідних професійних навичок водія приходить тільки при навчанні практичному водінню.
Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу і підвищення педагогічної майстерності майстрів виробничого навчання займають відкриті заняття.
16 листопада майстри виробничого навчання нашого коледжу - Панчишин В.Я. і Чупрун Л.Р. провели відкриті заняття на теми: «Посадка на робочому місці водія. Прийоми дій органами керування і сигналізації. (Група Аі-031 студент Гнибіда С.П.) та «Підготовка до виїзду. Рух з невеликою швидкістю.» (Група
Аі-031 Шмирко В.В.)
Заняття отримали схвальні відгуки від присутніх представників адміністрації коледжу, які відмітили чітку організацію роботи майстрів, якісну підготовку до заняття, хороший методичний рівень, що свідчить про їх високий професіоналізм.