ПАМ”ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

21 February 2024

20 лютого, пам'ятний день, що відзначається в Україні на увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Науково – методичний центр ВФПО спільно із ВСП «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», Борщівського агротехнічного фахового коледжу, ВСП «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», ВСП «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ», за участю ЗФПО провели онлайн захід – реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Це наша гірка історія, яка є стимулом для нас і сьогодні. Захищати свою землю. Захищати свою свободу. Захищати своє завтра. Захищати свою Україну. Слава Україні!