-->

Змагання з міні-футболу

28 February 2024
27.02.2024 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулися змагання з міні-футболу серед збірних команд відділень. Футбольний турнір розпочався з підняття державного прапора і виконання гімну. З вітальним словом до учасників змагань звернувся заступник директора з навчальної роботи Ігор БЛОЗВА.
Турнір проходив у напруженій безкомпромісній боротьбі. Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем.
В напруженій боротьбі ІІІ місце посіла команда відділення «Агроінженерія».
ІІ місце виборола команда відділення «Електричної інженерії та маркетингу».
Переможцем і володарем перехідного кубка стала команда відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія».
Команди-призери нагороджені дипломами дирекції коледжу і солодкими призами. Вітаємо переможців та гравців кожної з команд, адже участь в турнірі це вже перемога! Бажаємо всім Миру та подальших успіхів у спорті!