Договір про співпрацю

29 February 2024
З метою розширення та поглиблення змісту освітньої діяльності, науково-практичного консультування та поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань, їх практичного застосування на виробництві, сприянні у проходженні практики здобувачами освіти, допомозі молодим спеціалістам у працевлаштуванні виконувачем обов’язків директора коледжу Віталієм БУРАТИНСЬКИМ було заключено Договір про співпрацю та науково-практичне консультування між Борщівським агротехнічним фаховим коледжем та Товариством з обмеженою діяльністю «ТЕР АУДИТ» в особі директора Михайла ЛУЧКА.
Сподіваємося на плідну співпрацю.