29 February 2024
Практичним психологом БАТФК Оксаною РЕГУШ було організовано конкурс малюнків серед студентів 1-3 курсів - «Світ без війни очима студентів».
Метою заходу була підтримка виховання національно – патріотичних почуттів, надання можливості дітям висловити власні думки і світобачення через малюнки; збереження і зміцнення соціального благополуччя і психічного здоров’я студентів в умовах сьогодення.
Роботи, які представили учасники, були змістовними та яскравими. Інколи дорослим варто їх переглядати, аби зрозуміти, що підлітки чіткіше визначають кордони між добром та злом.
До участі в конкурсі допускалися малюнки у форматі А3, техніка довільна (фарби, олівці, фломастери і т.д.).
Оцінювалися роботи за тематичною відповідністю, творчим підходом, оригінальним рішенням у розкритті теми конкурсу. Результати будуть оголошені після завершення роботи комісії з визначення переможців.
Дякуємо усім учасникам Конкурсу за цікаві ідеї та активну участь!