Захист звітів з переддипломної практики

07 March 2024

6 березня на відділенні «Агроінженерія»  відбувся захист звітів з переддипломної практики в групі Аі-21. Всі студенти пройшли переддипломну практику в повному обсязі і в вказані терміни. Базами практики були аграрні підприємства нашого району та області. Результати виконання програми переддипломної практики студенти представили у формі звіту та доповіді, яка супроводжувалась фото звітом, де відображалась їх участь у різних видах робіт.

Під час захисту звітів більшість студентів показали високий рівень підготовки, вміння робити змістовні висновки та надавати обґрунтовані пропозиції.