Весняні роботи в БАТФК

27 March 2024
Весняні роботи завжди мали в собі символічний характер. Як можна не причепурити оселю, не навести порядок в саду, коли незабаром Великдень.
Борщівський агротехнічний фаховий коледж завжди був у цьому зразком в місті Борщеві. І цьогорічний весняний період розпочався з роботи.
Сьогодні, з ініціативи в.о. директора коледжу Віталія БУРАТИНСЬКОГО, провели облаштування саду біля Палацу студентів. Представники адміністрації коледжу та викладачі, хто знається на правилах обрізки дерев, і хто тільки вчиться, зійшлися досить багаточисельно та впродовж двох годин виконали всю заплановану роботу. Студенти груп Аі-30, Аі-20, Аі-011 та Аі-012 провели прибирання території саду після зими.
Насамкінець працівники їдальні пригостили усіх смачними канапками.