Засідання атестаційної комісії

27 March 2024

Відповідно до «Положення про атестацію педагогічних працівників Борщівського агротехнічного фахового коледжу» 26 березня в методичному кабінеті коледжу відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня з атестації педагогічних працівників. На засіданні було підведено підсумки діяльності посадовців, викладачів, майстрів виробничого навчання за міжатестаційний період. Кожен педагогічний працівник наполегливо працював над підвищенням своєї майстерності, вдосконаленням навчально-методичного забезпечення, проводив методичну та інноваційну діяльність. Керівники підрозділів, голови циклових комісій дали позитивну характеристику усім педагогічним працівникам, що атестувалися і виступили з пропозиціями про відповідність займаній посаді та підтведження (присвоєння) кваліфікаційних категорій та педагогічних звань. Атестаційна комісія у своєму рішенні підтримала усі пропозиції та атестувала 14 працівників коледжу. У заключному слові голова атестаційної комісії, в.о. директора коледжу Віталій Буратинський привітав усіх з підсумками атестації та побажав нових творчих здобутків на педагогічній ниві.