НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

15 April 2024
11 квітня відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області, в рамках якого відбулася обласна науково-практична online конференція «Математична скарбниця». Дана конференція відбулася на базі ВСП «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України». Борщівський агротехнічний фаховий коледж професійно представив Віктор МИКИТАШ, студент групи АІ-021 спеціальності «Агроінженерія», науковий керівник – Ганна ДОСКОЧ. Студент цікаво та обгрунтовано продемонстрував математичні дослідження в своїй доповіді.
Наукова робота Віктора внесена у вісник студентської науково-практичної конференції Тернопільської області.
Пишаємося нашим талановитим студентом, бажаємо творчих успіхів та наукових звершень в майбутньому!