Засідання педагогічної ради

22 April 2024

17 квітня 2024 року у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалися питання формування цивільного захисту фахового коледжу та підсумки роботи і їх навчання за 2023 - 2024 навчальний рік,  використання різних форм і методів виховної роботи в організації проведення превентивного виховання у студентському колективі, звіту про роботу громадської організації "Студентська рада БАТФК", підготовки до акредитації освітньо - професійних програм, затвердження Правил прийому Борщівського агротехнічного фахового коледжу, затвердження Положень Борщівського агротехнічного фахового коледжу та затвердження списку голів екзаменаційних комісій.