Засідання Екзаменаційної комісії

21 June 2024

З 13 по 21 червня поточного року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі проходило засідання Екзаменаційної комісії з проведення підсумкової атестації випускників зі спеціальності 208 Агроінженерія за освітньо-професійною програмою «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». До здачі підсумкової атестації було допущено 97 студентів.

Оцінку «відмінно» отримали 33 студенти, «добре» - 42 студенти,  «задовільно» - 22 студенти.

Попереду у випускників – дорога у самостійне життя. Тож побажаємо їм здоров’я, мирного неба, наполегливості, подальшого продовження освіти та успіхів!