Цикл вебінарів «Школа педагогічної майстерності»

21 June 2024

З метою промоції кращого педагогічного досвіду, поширення інноваційних педагогічних практик, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом, сприяння розвитку творчого потенціалу, самореалізації та підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Науково-методичний центр ВФПО з 04 по 19 червня в онлайн-режимі проводив цикл вебінарів «Школа педагогічної майстерності».

19 червня власний досвід на вебінарі презентували викладачі Борщівський Агротехнічний Фаховий Коледж - переможці Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024» в номінації «Досвід візуалізації навчального матеріалу» Роман Натуркач, Ярослав Парнета та Віктор Грис. Наші колеги поділилися з педагогічною спільнотою своїми напрацюваннями із створення інтерактивного мультимедійного посібника з дисципліни «Машини та обладнання для переробки сільськогосподарської продукції».