Державний кваліфікаційний іспит на робітничу професію

28 June 2024
Впровадження новітніх технологій і використання найновішої сільськогосподарської техніки – є запорукою успіху господарств аграрної галузі в умовах жорсткої конкуренції сучасного глобального ринку. Оновлення машино-тракторного парку сільськогосподарських підприємств вимагає серйозних зрушень в системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу.
Борщівський Агротехнічний Фаховий Коледж крім підготовки фахових молодших бакалаврів аграрного виробництва проводить навчання слухачів на здобуття робітничих професій. Зокрема такої необхідної для сільського господарства як тракторист-машиніст. Ліцензія Міністерства освіти і науки дозволяє коледжу навчати трактористів семи категорій – «А1», «А2», «В1», «В3» , «D1», «Е1», «Н». Високому рівню професійної підготовки сприяє відповідна матеріально-технічна база, стабільний високопрофесійний педагогічний колектив. 25 червня 2024 року студенти коледжу успішно склали Державний кваліфікаційний іспит на робітничу професію “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” категорій «А1», «А2», «В1», “D1”, “Е1”. Голова Державної кваліфікаційної комісії - інспектор ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Смільницький М.Р. відзначив у студентів високий рівень знань з будови та експлуатації тракторів, зернових комбайнів та навантажувачів, правил та безпеки дорожнього руху, вміння керувати технікою та виконувати земляні і вантажно-розвантажувальні роботи. Викладач спеціальних дисциплін Грис В. П.