Засідання Ради роботодавців

27 June 2024
Борщівський Агротехнічний Фаховий Коледж відбулося засідання Ради роботодавців під головуванням Градового Василя Степановича, директора ПАП «Дзвін», депутата обласної ради, Заслуженого працівника сільського господарства.
Заступником голови Ради роботодавців обрано Верхолу Ярослава Івановича - начальника Борщівського УЕГГ Тернопільської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України». На порядок денний засідання виносилися питання внесення пропозицій щодо покращення освітньо-професійних програм Комерційна діяльність, Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК, Будівництво та експлуатація будівель та споруд, Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ; стажування на виробництві викладачів фахового коледжу та проходження практики здобувачів освіти; працевлаштування випускників; співпраці з регіональним центром зайнятості. Віталій Володимирович Буратинський, в.о. директора Борщівського агротехнічного фахового коледжу, ознайомив присутніх з результатами діяльності закладу за поточний рік, а також звернув увагу на те, що цілі освітньої програми та результати навчання за ОПП визначаються з урахуванням пропозицій та потреб зацікавлених сторін. Окреслив, що можливими формами співпраці коледжу та роботодавців у межах освітнього процесу можуть бути визначені наступні кроки: аналіз освітньо-професійних програм спеціальностей, надання пропозицій з їх удосконалення, внесення змін та доповнення до їх змісту; участь фахівців-практиків у проведенні занять, екскурсій; організація навчальних і виробничих практик студентів та стажування викладачів на базі підприємств; працевлаштування випускників; участь в екзаменаційних комісіях з проведення підсумкової атестації випускників. Завідувачі відділень - Гільтай Володимир Васильович, Ткаченко Олександр Іванович, Крисак Ігор Михайлович – проінформували про реалізацію освітньо-професійних програм Комерційна діяльність, Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК, Будівництво та експлуатація будівель та споруд, Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ. Про актуальні питання сьогодення, працевлаштування випускників розповів Вислоцький Василь Михайлович - директор ПСП «Ягільниця-В», депутат обласної ради, Заслужений працівник сільського господарства . Участь у обговоренні питань порядку денного взяли: Градовий Василь Степанович, директор ПАП «Дзвін», депутат обласної ради, Заслужений працівник сільського господарства; Верхола Ярослав Іванович - начальник Борщівського УЕГГ Тернопільської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»; Вислоцький Василь Михайлович - директор ПСП «Ягільниця-В», депутат обласної ради, Заслужений працівник сільського господарства; Іванишин Галина Богданівна - директор ТзОВ «Корпорація Колос-ВС»; Мандзюк Марія Ярославівна - начальник Борщівського управління Чортківської філії Тернопільського ОЦЗ; Скрипко Василь Ярославович - директор ФГ «ЛАН-АГРО-2023»; Чорній Володимир Іванович - директор Борщівського структурного підрозділу ТОВ «Торгова група» АРС- КЕРАМІКА». За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.