Участь в науково-практичній конференції «Охорона довкілля, використання природніх ресурсів забезпечення екологічної безпеки»,

26 June 2024
Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області провів ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Охорона довкілля, використання природніх ресурсів забезпечення екологічної безпеки», на якій розглядались питання формування еконавичок у здобувачів освіти, які є необхідними для максимально сприятливого переходу до «зеленої» економіки країни та розвиток міжнародних зв’язків і співробітництва у галузі екологічної освіти і науки, охорони довкілля, раціонального використання природніх ресурсів, збереження біосфери і цивілізації.
Від Борщівського агротехнічного фахового коледжу учасниками конференції були студент групи А-21 відділення 201 «Агрономія» Ковальчук Ростислав та викладач Деснега І.К, які представили статтю «Охорона довкілля в Тернопільській області», що буде надрукована у електронному збірнику матеріалів конференції. Учасники взяли участь в обговоренні важливих питань екологічної безпеки країни.