ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ

24 June 2024

Згідно навчального плану та  графіку освітнього процесу 19-20 червня 2024 року у Борщівському агротехнічному  фаховому  коледжі  проходило засідання Екзаменаційної комісії з проведення підсумкової атестації випускників зі спеціальності  141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

До складу Екзаменаційної комісії цьогоріч увійшли:голова комісії: Юрій ПАНЦИР -  декан інженерно-технічного факультетуЗВО «Подільсьський державний  університет», кандидат технічних наук, доцент;члени комісії: Олег СКОЧИЛЯС - голова циклової комісії електротехнічних дисциплін, викладач;

Ігор КУХАРИК - викладач.

З  вітальним словом до учасників заходу звернулися в.о. директора коледжу Віталій БУРАТИНСЬКИЙ, голова Екзаменаційної комісії  Юрій ПАНЦИР  та завідувач  відділення Ігор КРИСАК, які акцентували увагу на важливості фахової передвищої освіти та цільового підходу до підготовки фахового молодшого бакалавра, який володіє фаховими навичками та компетентностями, необхідними для майбутної професійної діяльності за цією спеціальністю.

До захисту було допущено 24 студенти, які успішно його склали та отримали позитивні оцінки.

Оцінку «відмінно» отримали 9 студентів, «добре» - 8студентів,  «задовільно» - 7 студентів.