Відбувся захист дипломних проектів

24 February 2017

Два дні, 22-23 лютого поточного року, в Борщівському агротехнічному коледжі тривав захист дипломних проектів студентами спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». Цього року до захисту допускалися 17 студентів. Голова екзаменаційної комісії Олещук С.Я., завідувач сектора містобудування та архітектури Борщівської райдержадміністрації, головний архітектор району, Козій Я.В., директор коледжу, заступник голови комісії, члени комісії Блозва І.Й., Гільтай В.В., Продан Н.С. оцінили високу підготовленість студентів-будівельників та оголосили результати захисту: восьмеро осіб отримали оцінку «відмінно», семеро – «добре», двоє - «задовільно»