Захист звітів студентами групи Т-041

03 March 2017

Студенти групи Т-041 успішно захистили звіти виробничої переддипломної практики, яку вони проходили з 23 січня до 3 лютого поточного року в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності. При захисті звітів студенти представляли звіти-щоденники, фото та відео презентації. Належну підготовку студентів оцінили керівники практик – Дехтяр М.В., Демчук О.В., завідувач навчально-виробничими практиками Парнета Я.В., рецензент звітів Бурлак В.В., куратор групи Конрад Л.А.

Варто відзначити найкращих студентів: Василіва В., Ластівку С., Яремчука А., Музичку С., студентів, які проходили практику в ТОВ «Корпорація «Колос-ВС» - Слободу П., Паньківа О.,Шкільнюка О.