Засідання екзаменаційно-кваліфікаційної комісії з підсумкової атестації випускників коледжу заочної форми навчання

28 November 2022

23-24 листопада 2022 р. в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося засідання екзаменаційно-кваліфікаційної комісії з підсумкової атестації випускників коледжу заочної форми навчання.

На даному етапі підсумкову атестацію проходили випускники спеціальностей 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та 075 "Маркетинг". 14 здобувачів освіти групи ЕІ-031 підготували на підсумкову атастацію дипломні проєкти. Голова комісії кандидат технічних наук, завідувач кафедри "Електротехніки, електромеханіки та електротехнологій" ЗВО "Подільський державний університет " Ігор Гарасимчук дав високу оцінку якості дипломних проєктів з даної спеціальності, відмітив їх міцні знання, а також акцентував увагу на тісному зв'язку з виробничим підрозділом. Хочеться відзначити студентів Людмилу Соловій та Віталія Москаля, які отримали дипломи з відзнакою. Зі спеціальності 075 " Маркетинг" підсумкову атестацію у вигляді комплексного кваліфікаційного іспиту складали студенти-заочники групи МК-21 в кількості 24 осіб. Очолював дану комісію кандидат економічних наук, доцент кафедри "Фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем" ЗВО "Подільський державний університет" Андрій Печеюк. Студенти даної групи успішно склали комплексний кваліфікований іспит. 8 здобувачів освіти групи МК-21 отримають дипломи в зідзнакою.Члени комісій побажали випускникам успіхів у всіх творчих і ділових задумах, щасливої життєвої дороги, мирного неба над головою, великих здобутків на благо рідної України і бажаної для всіх нас Перемоги!