Онлайн - лекція з навчальної дисципліни « Комерційна діяльність»

11 October 2024

11 жовтня 2024р. на запрошення викладача циклової комісії економічних дисциплін  Лідії  КАЛИНЧУК, випускник Борщівського агротехнічного коледжу 2006 року Андрій КАЛИНЧУК, провів для студентів групи К -31 спеціальності  075 « Маркетинг» онлайн-лекцію з навчальної дисципліни «Комерційна діяльність».  Сьогодні Андрій КАЛИНЧУК - головний менеджер у фірмі Agroprosperis Group, філія якої знаходиться на Cyprus, Nicosia.

Тема проведеної лекції : «Організація і  планування закупівельної діяльності підприємств

Agroprosperis Group – українська група компаній, що фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні з 2006 року та входить до трійки лідерів серед виробників сільськогосподарських культур в Україні.

В ході виступу використовувались презентаційні матеріали, що дало можливість студентам ознайомитись з роботою фірми.

Доповідач розкрив основні завдання і проблеми, які необхідно вирішувати у практичній діяльності.

Такі зустрічі, завжди проходять цікаво і змістовно.