Обережно: “Сині кити”!

06 March 2017

Минулого тижня в Борщівському агротехнічному коледжі спільно з адміністрацією навчального закладу відбулося засідання методоб’єднання кураторів груп, на якому було розглянуто ряд важливих питань. Серед них - запобігання проблеми, яка виникла в державі у зв’язку з виявленими небезпечними групами у соцмережах, в яких дітей доводять до самогубства. Відомо, що фанати таких спільнот називають себе «китами». Прийнято рішення про проведення батьківських зборів в академічних групах.

Адміністрація коледжу звертається до батьків з проханням бути пильними і уважними до того, як проводять вільний час ваші діти. Ваша увага врятує їх від кроків, які можуть загрожувати їх життю.