Засідання методичного об’єднання кураторів груп

07 March 2017

6 березня поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбулося планове засідання методичного об’єднання кураторів груп. Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва. Продовжила виступ заступник директора з виховної роботи Г.С.Сарап, яка ознайомила кураторів з переліком виховних заходів, що будуть проводитися в березні 2017 року. Про моральні та етичні цінності молодого спеціаліста в умовах становлення ринкових економічних відносин доповіла практичний психолог навчального закладу О.П.Регуш. Досвідом роботи щодо формування у студентів правової культури, виховання поваги до законів і норм співжиття у суспільстві поділилася куратор групи Г-11 Стецько Т.В. Куратор групи АІ-011 Д.В.Ставрук розповів про дотримання здорового способу життя як ознаки компетентної особистості.