Items filtered by date: Friday, 01 December 2023

Гурт «INFINITY» ( студенти групи К-21 спеціальності «Маркетинг» Катерина ТКАЧ, Вікторія КУЧІРА, Юлія ГАЛБА, Владислав БЕРА, Володимир БАРТОШКО) під керівництвом викладача Світлани ПАРНЕТИ та за сприяння голови Громадської Організації «Студентська Рада Борщівського агротехнічного фахового коледжу Інни ОНИСЬКІВ взяли активну участь у двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі – конкурсі мистецтв, який проходив в м. Києві.
Студенти нашого освітнього закладу презентували на конкурсі відеокомпозицію «А ти сій квіти…», автор Людмила МУРІНА.
Учасники гурту вибороли почесне Гран-прі та нагороджені дипломами Лауреат Гран-прі Премії.
Вітаємо студентів з Перемогою!
Побажаємо оригінальному, творчому, креативному гурту «INFINITY» удачі, успіху, нових злетів та перемог.

Published in Всі новини