Items filtered by date: Tuesday, 05 December 2023

В Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося відкрите заняття з фізико-астрономічного модуля на тему: «Властивості рідин. Поверхневий натяг. Змочування. Капілярні явища», у якому брали участь студенти групи К-11 під керівництвом викладача Павла ЮЗВИ. Метою заняття було поглибити і розширити уявлення про властивості рідини; пояснити і охарактеризувати поняття поверхневого шару; розкрити природу сил поверхневого натягу; сформувати поняття змочування-незмочування рідиною твердого тіла; встановити залежність висоти підняття рідини від коефіцієнта поверхневого натягу; розкрити практичне значення і застосування в побуті, техніці явищ змочування та капілярності. Цікавим етапом заняття було дослідження відповідних явищ підгрупами студентів. Студенти розповідали, пояснювали та проводили дослідження явища поверхневого натягу, пояснювали на дослідах поведінки рідин на поверхнях. Учасники підгруп експериментально досліджували явища змочування та незмочування. Студенти групи пояснювали прислів’я з фізичної точки зору, визначали діаметр капілярів каштану, який росте біля коледжу, виконували тести та заповнювали оцінювальний лист.

Published in Всі новини