Items filtered by date: Wednesday, 10 April 2024

Захищаючи Україну від московських окупантів, при виконанні службових обов’язків загинув колишній студент Борщівського агротехнічного фахового коледжу Михайло ТРІПНИК.
Педагогічний та студентський колективи висловлюють щире співчуття рідним з приводу непоправної втрати.
Вічна слава і світла пам'ять!?
Published in Всі новини
Wednesday, 10 April 2024 11:05

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Шановні абітурієнти!
Запрошуємо Вас, Ваших батьків, друзів та всіх охочих на День відкритих дверей до Борщівського агротехнічного фахового коледжу.
Це чудова нагода поспілкуватися з керівництвом коледжу, з представниками приймальної комісії; дізнатися про особливості вступної кампанії 2024 року; ознайомитися з спеціальностями нашого закладу освіти, можливостями працевлаштування після закінчення навчання; почути думки студентів про переваги навчання в БАТФК.
Чекаємо на зустріч з Вами!
Published in Всі новини