Items filtered by date: Tuesday, 02 April 2024

Tuesday, 02 April 2024 12:20

Партнерська зустріч.

2 квітня 2024 року відбулася зустріч в.о.директора БАТФК Віталія БУРАТИНСЬКОГО та голови Чортківської районної ради Марії ЧУПРІЙ при участі заступниці голови районної ради Зоряни САСАНЧИН.
В рамках зустрічі було обговорено питання про подальшу співпрацю між Чортківською районною радою та Фаховим коледжем. Велику увагу звернуто на інфранструктурний розвиток закладу освіти, а також учасники зустрічі розглянули питання ребрендингу коледжу, питання майбутньої вступної кампанії та її профорієнтаційної складової.
В ході бесіди партнерами зроблено акцент на працевлаштуванні випускників Борщівського агротехнічного фахового коледжу.
Published in Всі новини