Items filtered by date: Tuesday, 01 October 2024

#День_захисників_і_захисниць
#Покрованашесвято
День захисників і захисниць України. Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Сьогодні ми вшановуємо кожного та кожну, хто захищав та продовжує захищати нашу Батьківщину від ворога. Колектив студентів разом з в.о.директора Борщівського агротехнічного фахового коледжу Віталієм БУРАТИНСЬКИМ та заступником директора з виховної роботи Галиною САРАП взяли участь в міських урочистостях, вшанувавши захисників України.
Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!

Published in Всі новини

Фаринюк Петро Михайлович

• голова циклової комісії, викладач;
  • 1987 року народження,в 2010 році закінчив Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка
  • З 2009 року викладач фізичного виховання та фізичної культури, викладач вищої категорії з 2011 року голова циклової комісії «Фізичної культури і Захист України» Борщівського агротехнічного фахового коледжу.

Бачинський Володимир Богданович

• 1954 року народження.
  • в 1980р  закінчив Тернопільський педагогічний інститут, спеціаліст вищої категорії.
  • з 2017 року працює в БАТФК на посаді керівника фізичного виховання

Недокіс Сергій Володимирович

• 1989 року народження,
  • МС з вільної боротьби.
  • В 2013 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури.
  • З 2023 року викладач дисциплін фізичної культури та фізичного виховання в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі

Задвірний Ігор Іванович

• 1993 року народження.
  • В 2021 році закінчив Камянець-Подільський національний університет імені І. Огнієнка.
  • З 2024 року викладач фізичної культури та фізичного виховання в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі.

Прокопишин Богдан Миколайович

• 1962 року народження.
  • В 1986 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка».
  • З 2024 року викладач предмету Захист України, в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі.

Published in ЦК