Items filtered by date: Wednesday, 02 October 2024

25-26 вересня 2024 року у с. Охримівці відбувся  День поля «AGRO Тернопіль». Даний захід став майданчиком для вивчення аграрних інновацій, для обміну цінним досвідом та експертних обговорень. Відвідувачі два дні поспіль мали можливість не тільки ознайомитися із теоретичними параметрами сучасної сільськогосподарської техніки, а й оцінити на демонстраційних майданчиках техніку в роботі при виконанні заданих операцій. Своїми враженнями і набутим досвідом після відвідин заходу поділився студент відділення «Агроінженерія» Михайло ПАРАЛЮШ.

Published in Всі новини
Wednesday, 02 October 2024 14:50

Відкрита виховна година

На честь святкування Дня Покрови, українського козацтва та захисників і захисниць України в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі куратором групи Аі-021 Володимиром Бурлаком була проведена відкрита виховна година на тему «Гордість і душа держави, її надія й оберіг».

Захід був покликаний підкреслити  символізм сили духу, єдності та відваги українського народу.

Published in Всі новини