Items filtered by date: Wednesday, 20 March 2024

«Ріки незмінно течуть додому…» в рамках проведення Національного тижня читання, який щорічно проводить #Український_інститут_книги. З нагоди відзначення в Україні Всеукраїнського дня поезії у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі завідувач бібліотеки Надія ПАРНЕТА організувала письменницьку зустріч з Ганною Костів – Гускою поеткою, громадською діячкою, членкинею НСПУ, Петром Довгошиєю заслуженим журналістом України, головою Борщівського товариства «Просвіта», письменником і Марією Довгошиєю письменницею, журналістко.
Читали і слухали поезію майстрів слова. Збірку віршів Ганни Михайлівни «Червоні кетяги калини», можна з легкістю назвати «Дім». Адже там переплелись рядки в яких стежка веде додому, до мами, до села. Поетка оповіла про стражденну долю України, красу рідного краю. Пишаймося красою рідного слова. Чекаємо повернення додому наших дорогих Захисників!
Published in Всі новини