Items filtered by date: Friday, 08 March 2024

5 березня відбулося засідання методичної ради фахового коледжу. На засіданні розглянуто питання вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, заслухано творчі звіти викладачів, проведено аналіз підготовки викладачів коледжу до чергової атестації, розкрито особливості набуття професійної майстерності студентів спеціальності «Маркетинг» під час проходження виробничої практики. Особливу увагу членів методичної ради було зосереджено на підготовці до акредитації освітніх програм та дотриманні вимог «Положення про атестацію педагогічних працівників».

Published in Всі новини

7 березня поточного року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі викладачем спеціальних дисциплін Максимом ГАЛАЙЧУКОМ було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему: «Коефіцієнт одночасності роботи приладів. Підбір лічильника» у групі Г-31.

Published in Всі новини