Items filtered by date: Thursday, 21 March 2024

20 березня у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі викладач Володимир БАЧИНСЬКИЙ провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» в групі Аі-10 на тему «Волейбол».
Основним завданням заняття було закріплення студентами навиків передачі і прийому м’яча та застосування їх в навчальній двосторонній грі, виховання морально-вольових якостей, сили, швидкості та колективізму.
Викладач впродовж заняття використав різноманітні способи та засоби для більш ефективного досягнення поставлених завдань.
Студенти активно і вправно виконували вправи та прийоми і закріпили їх в навчальній грі.
Заняття пройшло на високому методичному рівні з дотриманням усіх вимог.
На занятті були присутні в.о. директора Віталій БУРАТИНСЬКИЙ, заступник директора з навчальної роботи Ігор БЛОЗВА, завідувач відділення Олександр ТКАЧЕНКО, завідувач навчально-методичного кабінету Віктор ПОПЛЕТА, члени циклової комісії.
Published in Всі новини