Items filtered by date: Tuesday, 22 October 2024

17 жовтня 2024 року відбулося чергове засідання методичної ради Фахового коледжу. На засіданні розглянуто питання щодо атестації педагогічних працівників у 2025 році, підготовки педагогічних працівників до атестації, графік проведення атестації, особливостей цивільного захисту в закладі освіти під час дії воєнного стану, розвитку професійних компетентностей під час проходження виробничих практик. Особливу увагу учасники методичної ради звернули на питання вдосконалення освітнього процесу в сучасних умовах, покращення матерально-технічної бази закладу освіти, розвиток співпраці з аграрними підприємствами в напрямку створення баз практик для студентів та стажування педагогічних працівників.

Published in Всі новини

З метою підвищення якості освітнього процесу, вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників та поширення їх педагогічного досвіду, стимулювання студентів до наукової діяльності 22, 23, 24 жовтня у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі пройде науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ У ФОРМУВАННІ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ. ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ». Програма конференції доступна за посиланням: http://surl.li/hqiqaw . Запрошуємо усіх педагогічних працівників та студентів взяти участь у конференції.

Published in Всі новини